Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımı

Uygun fiyatlarla Türkçe yönetim panelli profesyonel bir web sitesine sahip olmak ister misiniz?

slider

Profesyonel E-Ticaret

Sanal bir mağaza sahibi olarak dijital dünya’da yer edinmek istemez misiniz? Daha fazla müşteri kitlesi ile 7 / 24 satış yapın. Kullanıcı dostu, hızlı sistemler ile ödemenizi anında alın. Satışlarınızı ister mobil’den ister tabletiniz’den takip ederek, sanal mağazanızı tam kapsamlı yönetin!

slider
slider

İşletmenizi Google'da Öne Çıkaralım!

Toplumsal hayatta hemen herkesin en az bir defa duyduğu SEO (Search Engine Optimization) kelimesi aslında arama motorlarına Seo işlemleri uygulanarak internet sitelerinin daha kolay ve hızlı bir şekilde üst sıralara gelmesi için yapılan değişiklikler, düzenlemelerdir.

Google Reklamları

Dijital dünyadaki hedef müşteri kitleniz, Google üzerinde aramalar yaparak sitenize veya ürünlerinize bir adım daha hızlı ulaşmasını sağlayacağınız reklam hizmetidir. Binlerce site arasından reklam vererek üst sıralara gelebilir, ziyaretçinizi veya satışlarınızı arttırmaya yönelik çalışmalar yapabilirsiniz.

slider

Sosyal Medya

Facebook, İnstagram, Twitter gibi büyük sosyal medyalarda kurumsal düzeyde çalışmalar yaparak işletmenizi tam kurumsal gösterebilirsiniz. Bu sayede işletmenizin sosyal ve kurumsal değerini arttırarak daha fazla müşteri potansiyeline ulaşabilirsiniz. Tasarım örneklerimizi incelerek uzman ekibimiz ile hayallerinizi tasarlayalım.

slider
slider

Grafik & Kartvizit Tasarım

Kartvizit, Broşür, Dergi, Sosyal Medya Görselleri, Afiş Tasarımları gibi büyük çaplı işlerinizde bile yanınızdayız. Dijital çözüm ortağınız olarak tam profesyonel şekilde hayalinizdeki görselleri tasarlıyoruz. Kurumsal düzeydeki tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak yapacağımız tasarımlar ile müşteri kitlenizi arttırmanıza yardımcı olacağız.

Kurumsal Site
E-Ticaret
SEO Hizmetleri
Google Reklamcılık
Sosyal Medya
Grafik Tasarım

Hizmet Kalitemiz

Sayfanızın genel bir konseptini belirleyerek, giriş sayfanızdan bütün alt sayfalarınıza kadar konsepte ait tasarımlar ile bir bütünlük içerisinde Web sayfalarınızı tasarlıyoruz.

Ultra Hız
icon

Güçlü altyapımız ile müşterilerinize & kitlenizin sitenize erişmesinde asla hız problemi yaşamazsınız. Bu sayede sitenize gelen bir kişi hangi ülkede, konumda olursa olsun anında içeriklerinizi görüntüleyebilir.

100% Yedekleme
icon

Verilerinizi günlük olarak hiç bir veri kaybı yaşamadan yedekliyoruz.

Mobil Uyumlu
icon

Siteleriniz her cihaza duyarlı bir şekilde tasarlanır. Ipad, IPhone, tabletler ve farklı çözünürlüklerdeki laptop veya masaüstü bilgisayarlarda yeniden ölçeklenerek kullanıcıya sunulur, bu sayede web siteniz her cihazda farklı gözükmez, standart bir web tasarım görünüme sahip olmuş olur.

Neden Biz?

Gelin bunu 3 madde şeklinde açıklayalım..

Firmaların dijital dünyada istedikleri şekilde görünmelerine yardımcı oluyoruz. 7 yıllık deneyimimiz ile sürekli bir şekilde en güncel trendleri takip eden ve kaliteli hizmetler sunarak çalışmalar yapan bir dijital ajansız.

Farklı sektörlerdeki ihtiyaçları derinlemesine inceleyerek geliştirdiğimiz kurumsal uygulamalarla, müşterilerimizin maliyetlerini düşürerek rekabet güçlerini arttırıyor ve başarılarına ortak oluyoruz...

İster firma ister bireysel olun, web sitesi sizin imajınızı yansıtmaktadır ve kimi zaman başarılı bir imajı zedeleyebilir, kimi zaman olduğundan fazlasını da gösterebilir. Kendinizi iyi ifade edebilmeniz kadar iyi anlaşılmanız da çok önemlidir.
hostsight

Kurumsal Web Tasarım

Bir işletme kurduğunuzda veya var olan işletmenizin dijital dünyadaki varlığını yönetmeniz için kullanıcı odaklı tasarımlar ile İnternet sitenizi dizayn ediyoruz. En gelişmiş ve yenilikçi tasarımlar ile ziyaretçilerinizi etkilemeniz için tüm olasılıkları değerlendirerek sizlere sunuyoruz.

Üstelik, bizimle ilk defa çalışan müşterilerimize Mobil Uygulamayı (Google Play Store) ücretsiz olarak hediye ediyoruz. Günümüz kullanıcılarının %90’ı mobil cihazlarıyla sitelere erişim sağladıkları için mobil uygulama bir işletmenin olmazsa olmazı niteliğindedir.

Domain Name

Neden SEO?

Sitelerin temel ihtiyacı SEO Hizmeti

Toplumsal hayatta hemen herkesin en az bir defa duyduğu SEO (Search Engine Optimization) kelimesi aslında arama motorlarına Seo işlemleri uygulanarak internet sitelerinin daha kolay ve hızlı bir şekilde üst sıralara gelmesi için yapılan değişiklikler, düzenlemelerdir.

Dijital Dünya'da Merak Ettiklerin İçin