Biz Kimiz?

2011 yılından bu yana kadar bir çok KOBİ’ye dijital çözüm ortaklığı sunan, bunun yanında Kurumsal Web Tasarım, Özel Yazılımlar, E-Ticaret Hizmetleri, SEO Hizmetleri, Google Reklamcılık, Grafik Tasarım, Kartvizit Tasarımları, Dergi Tasarımları gibi hizmetler sağlayan, bünyesinde genellikle üniversite öğrencilerini barındıran bir web tasarım firmasıyız.

Hikayemize Yakından Göz Atın

Hikayemiz

2012 yılında çıktığımız bu yolda, teknolojiyi yakından takip edip kendimizi daima geliştirmeyi görev edindik. Tüm projelerimizde aynı sevgiyle yaklaşıp öğrenme aşkımızı paylaştık. Trend Web Tasarım 2012 yılında İstanbul Beyoğlunda kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren 700+ projeye imza atmıştır. Kurumsal Web Sitesi, E-ticaret yazılımları, Google Arama Motoru Optimizasyonu, Google Adwords Danışmanlığı gibi bir çok konuda hizmet vermektedir.

Bakış Açımız

icon
Misyon

Etik çalışma anlayışı ile tamamen özgün ve özelleştirilebilir bir sistem tasarlayarak müşterilerimize uygun yazılımı sunmak.

icon
Vizyon

Biz, gelişmiş ve özelleştirilebilir yazılımlarımızı daha çok müşteri ile tanıştırmak, sektörümüzde gelişmiş yazılımların sürdürülebilir ve mümkün olduğunu anlatan bir marka olarak tanınmak istiyoruz.

guarantee

Güvenlik Protokolleri

Tüm projeleriniz ve internet site altyapılarınız çeşitli data merkezlerimiz ile ek güvenliğe sahip sunucularımızda barınmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Firmama uygun yazılımı nasıl bulacağım?

Firmanıza uygun yazılımı gelişmiş ve alanında uzman müşteri temsilcilerimizle oluşturabilirsiniz.

Ofisinizi Ziyaret Edebilir miyiz?

Evet, dilediğiniz zaman sıcacık kahvemizi içmeye bekleriz.

Yazılımlarda Sanal Pos Kullanımında Sınır Var mı?

İstediğiniz kadar bankanın sanal posunu aynı anda kullanabilirsiniz.

Yazılımlardaki ödeme methotları 3D destekli mi?

Evet, ödeme sistemlerimiz 3D security desteklemekte.

Yazılımlarınızı kendi sunucumda barındırabilir miyim?

Maalesef, çeşitli güvenlik açıkları oluşabileceğinden bu mümkün değildir.

Dijital Dünya'da Merak Ettiklerin İçin